Kullanıcı Ön Bilgilendirme

Sitemiz sayfalarını açtığınızda veya sayfa değiştirerek, üyelik ve abonelik oluşturduğunuzda kayıt ettirmiş olduğunuz verileriniz yasaların uygun gördüğü hali ile işlenir ve 3. taraflara para ile satılmaz.

Teknoloji paylaşımlı bir alt yapı kullanmaktayız. E-posta adresiniz ve/ya ad soyad telefon gibi açık rızaya dayalı bilgileriniz elektronik olarak iletişim amaçlı diğer sunucularla bağlantı kurmasının dışında veya size ek hizmetler sunmanın dışında kar ve menfaat amacıyla paylaşılmaz.

Kredi Kartı bilgileriniz hiç bir koşulda sunucularımızda bulunmamaktadır. Devlet denetiminde bulunan yüksek güvenlikli ödeme sistemi hizmeti veren Bankacılık Lisansına sahip yetkili mercilerce ödeme gerçekleştirilir.

Web sitemiz barındırdığımız sunucularımız 256 bit SSL şifreleme ve ayrıca bir takım güvenlik bağlantısı kullanmaktadır. Kullanıcıların Web tarayıcı ve şifre güvenliği  kendi sorumluluğunda olmakla birlikte bilgisayarlarında alması gereken bir takım güvenlik tedbirleri olmalıdır.  Bu risklerden korunmanın kesin bir yolu olmamakla birlikte lisanslı bir antivirüs programı kullanmanızı tavsiye edebiliriz.

Personellerimiz KVKK, Bilgi Güvenliği konusunda eğitimli ve donanımlı olmakla birlikte denetime tabi olmaktadırlar. Bilgi güvenliğine uygun teknoloji ve yazılımlar kullanılarak bilgilerinizin standartlara uygun işlenmesini sağlamış olurlar.